З днем знань!
1 вер. 2022
![](/uploads/org2618/news_1662024832_.jpg)
Вітаємо зі святом! Бажаємо цікавих уроків та високих результатів!
З Днем знань!
Традиційне вітання керівників шкіл міста
Розпочинаємо новий навчальний рік у незвичному форматі, але ми навчені та знаємо, що робити.Все літо вчителі Дніпра натхненно працювали, щоб сьогодні навчання розпочалося і в Україні, і за її межами для наших дітей. Вітаємо зі святом! Бажаємо цікавих уроків та високих результатів. Навчальний рік розпочинається завдяки нашим військовим, тож навчайтеся старанно!