К О Н Т А К Т И
Дніпровська гімназія № 96 імені Д.І.Решетняка Дніпровської міської ради
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти
УВАГА!
КЗО "СЗШ № 96" ДМР запрошує на работу наступних фахівців:
(станом на 01.05.2024 р.)
- практичного психолога - 1 ставка;
З питань працевлаштування звертатись до приймальної
![](/uploads/editor/2618/98102/sitepage_1/images/bez_nazvaniya_1_.png)
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Гаряча лінія голови облдержадміністрації 0800 505 600
Розташування захисних споруд цивільного захисту у Дніпрі
Що робити? Пам'ятка про дії у ситуації загрози
ШАНОВНІ ДРУЗІ!
Перед вами сьогодні відкривається лише одна сторінка з життя нашої школи, де ми розповімо про наш колектив, про кожного вчителя як неповторну, непересічну особистість, творця, якому небайдужа доля молодого покоління. Наші вчителі готові і вміють співпрацювати з учнями як із рівними, вчать їх думати і творити, вірити у свої сили. Педагоги нашої школи — міцний, згуртований колектив, в якому панує атмосфера взаємоповаги, щирого ставлення до дітей та їх батьків. Учителі віддані своїй справі, люблять життя, не ховають сліз співчуття, не соромляться приголубити й погладити по голові вихованця, не бояться залишитися наодинці з дитячими проблемами, а ще вміють стрибати від радощів і щиро дивуватися! А найголовніше, про що мріють вчителі, — щоб вийшли наші діти зі школи у великий світ із серцем, відкритим до добра й краси, з душею, здатною любити і співчувати, щоб просто стали Людьми!!!
|
|
![](/uploads/org2618/news_1719223443__thumb.jpg)
![](/uploads/org2618/news_1718956600__thumb.jpg)
![](/uploads/org2618/news_1718954544_1915_thumb.jpg)
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)